2010 Results - Tallahassee City Championship
LFCSumner3 Apr 8th 2010, 2:15pm | PrintReport |
Licensed to Lincoln High School - FL� � � � � � � � � � � � Hy-Tek's Meet Manager 4/6/2010
� � � � � � � � � � � � � � � � � � Tallahassee City Championship - 4/6/2010� � � � � � � � � � � � � � � � � � �
� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � Lawton Chiles High School� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � �
� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � Results� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � �
�
Boys 100 Meter Dash
========================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Wind H# Points
========================================================================================
� 1 Johnson, Lavorrie� � � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 10.90� � � � � 11.18� � NWI� 1� � 10�
� � 2 Williams, Lee� � � � � � � � � � � � 10 Maclay� � � � � � � � � � � � � � � � 10.97� � � � � 11.25� � NWI� 1� � � 8�
� � 3 Butler, Johnathon� � � � � � � � 11 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 11.32� � NWI� 4� � � 6�
� � 4 Neloms, Juan� � � � � � � � � � � � � 10 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � 10.97� � � � � 11.37� � NWI� 1� � � 5�
� � 5 Davis, Reggie� � � � � � � � � � � � � � � Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 11.43� � NWI� 1� � � 4�
� � 6 Flemings, Eric� � � � � � � � � � � 11 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � 11.07� � � � � 11.46� � NWI� 1� � � 3�
� � 7 Condry, Terrence� � � � � � � � � 11 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 11.30� � � � � 11.50� � NWI� 1� � � 2�
� � 8 Ogletree, Winston� � � � � � � � 12 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 11.50� � � � � 11.53� � NWI� 2� � � 1�
� � 9 Philpott, Robert� � � � � � � � � 11 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 11.55� � NWI� 4
� 10 Moore, William� � � � � � � � � � � 11 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 12.95� � � � � 11.56� � NWI� 3
� 10 Rodney, Travis� � � � � � � � � � � 10 North Florida Ch� � � � � � 11.75� � � � � 11.56� � NWI� 2
� 12 Allen, Javorius� � � � � � � � � � 11 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � 11.06� � � � � 11.65� � NWI� 1
� 13 Dobson, Matt� � � � � � � � � � � � � 10 North Florida Ch� � � � � � 11.63� � � � � 11.67� � NWI� 2
� 14 Adeshina, William� � � � � � � � 12 Florida High� � � � � � � � � � 11.60� � � � � 11.68� � NWI� 2
� 15 Blanks, Travis� � � � � � � � � � � 10 North Florida Ch� � � � � � 11.50� � � � � 11.81� � NWI� 2
� 16 Holmes, Travon� � � � � � � � � � � 12 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 11.91� � NWI� 3
� 17 McGee, Jakari� � � � � � � � � � � � 11 Florida High� � � � � � � � � � 11.75� � � � � 12.00� � NWI� 2
� 18 Norton, Nolan� � � � � � � � � � � � 11 Florida High� � � � � � � � � � 11.88� � � � � 12.05� � NWI� 3
� 19 Powell, Forrest� � � � � � � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 11.45� � � � � 12.09� � NWI� 1
� 20 Paul, George� � � � � � � � � � � � � 10 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 12.17� � NWI� 4
� 21 Stockstill, Sam� � � � � � � � � � 12 Maclay� � � � � � � � � � � � � � � � 11.60� � � � � 12.32� � NWI� 2
� 22 Croom, Jalyn� � � � � � � � � � � � � 09 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 11.95� � � � � 12.35� � NWI� 3
� 23 Moore, Tyrone� � � � � � � � � � � � 09 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � 11.98� � � � � 12.54� � NWI� 3
� 24 Naeem, Rafay� � � � � � � � � � � � � 10 Maclay� � � � � � � � � � � � � � � � 13.50� � � � � 13.25� � NWI� 3
�
Boys 200 Meter Dash
========================================================================================
� � � Name � � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Wind H# Points
========================================================================================
� 1 Johnson, Lavorrie� � � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 22.37� � � � � 22.10� � NWI� 1� � 10 �
� � 2 Williams, Lee� � � � � � � � � � � � 10 Maclay� � � � � � � � � � � � � � � � 26.00� � � � � 22.50� � NWI� 3� � � 8�
� � 3 Olschlager, Pat� � � � � � � � � � 12 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � 22.30� � � � � 22.56� � NWI� 1� � � 6�
� � 4 Flemings, Eric� � � � � � � � � � � 11 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � 22.68� � � � � 22.89� � NWI� 1� � � 5�
� � 5 Williams, Roshard� � � � � � � � 10 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 22.97� � NWI� 3� � � 4�
� � 6 Butler, Johnathon� � � � � � � � 11 Rickards� � � � � � � � � � � � � � 23.80� � � � � 23.01� � NWI� 2� � � 3�
� � 7 Linder, Roy� � � � � � � � � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 23.40� � � � � 23.28� � NWI� 1� � � 2�
� � 8 Francis, Kyl� � � � � � � � � � � � � 09 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 23.10� � � � � 23.44� � NWI� 1� � � 1�
� � 9 Neloms, Juan� � � � � � � � � � � � � 10 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � 22.90� � � � � 23.68� � NWI� 1
� 10 Holmes, Travon� � � � � � � � � � � 12 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 23.81� � NWI� 3
� 11 Davis, Thurston� � � � � � � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 22.70� � � � � 23.84� � NWI� 1
� 12 Onyegbala, Keunya� � � � � � � � 10 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � 23.80� � � � � 23.97� � NWI� 2
� 13 Bryant, Jacques� � � � � � � � � � 09 Famu Drs� � � � � � � � � � � � � � 23.50� � � � � 24.27� � NWI� 2
� 14 Norris, Brian� � � � � � � � � � � � 12 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 23.80� � � � � 24.33� � NWI� 2
� 15 Williams, Ronnie� � � � � � � � � 10 North Florida Ch� � � � � � 23.90� � � � � 24.36� � NWI� 2
� 16 Butler, Joseph� � � � � � � � � � � 09 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 24.75� � NWI� 3
� 17 Paul, George� � � � � � � � � � � � � 10 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 24.79� � NWI� 3
� 18 Davis, Josh� � � � � � � � � � � � � � � 8 Florida High� � � � � � � � � � 25.15� � � � � 25.12� � NWI� 3
� 19 Hardy, Devyn� � � � � � � � � � � � � 12 Florida High� � � � � � � � � � 24.67� � � � � 25.57� � NWI� 2
� 20 Robinson, Cecil� � � � � � � � � � � 8 Famu Drs� � � � � � � � � � � � � � 25.50� � � � � 25.67� � NWI� 3
� 21 Croom, Jalyn� � � � � � � � � � � � � 09 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 24.95� � � � � 26.03� � NWI� 3
�
Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� H# Points
===================================================================================
� 1 Foushee, Adrian� � � � � � � � � � 12 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � 49.90� � � � � 50.42� � 1� � 10�
� � 2 Close, Alex� � � � � � � � � � � � � � 10 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � 50.90� � � � � 51.43� � 1� � � 8�
� � 3 Lewis, Lincoln� � � � � � � � � � � 12 Maclay� � � � � � � � � � � � � � � � 52.85� � � � � 51.93� � 1� � � 6�
� � 4 Davis, Toran� � � � � � � � � � � � � 11 Famu Drs� � � � � � � � � � � � � � 52.00� � � � � 52.52� � 1� � � 5�
� � 5 Brinson, Bertran� � � � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 52.75� � � � � 52.99� � 1� � � 4�
� � 6 Hubbard, Adnaudta� � � � � � � � 09 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � 54.60� � � � � 53.14� � 2� � � 3�
� � 7 Dixon, Justin� � � � � � � � � � � � 11 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � 53.10� � � � � 53.23� � 1� � � 2�
� � 8 Charles, Lincoln� � � � � � � � � 11 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 53.95� � � � � 53.80� � 2� � � 1�
� � 9 Norris, Brian� � � � � � � � � � � � 12 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 53.00� � � � � 54.32� � 1
� 10 Adeshina, William� � � � � � � � 12 Florida High� � � � � � � � � � 53.67� � � � � 54.60� � 2
� 11 Logan, Austin� � � � � � � � � � � � 09 Florida High� � � � � � � � � � 55.52� � � � � 55.25� � 2
� 12 Collins, Jashawn� � � � � � � � � 09 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 53.50� � � � � 55.57� � 2
� 13 Farmer, Damian� � � � � � � � � � � 10 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 55.80� � 3
� 14 Grey, Jerron� � � � � � � � � � � � � 09 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � 54.80� � � � � 55.89� � 2
� 15 Tucker, Zach� � � � � � � � � � � � � 11 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 55.00� � � � � 56.00� � 2
� 16 Mahoney, Anthony� � � � � � � � � 09 Florida High� � � � � � � � � � 57.36� � � � � 56.68� � 3
� 17 Omah, Kelechi� � � � � � � � � � � � 09 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 57.72� � 3
� 18 Croom, Jalyn� � � � � � � � � � � � � 09 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 58.90� � � � � 59.61� � 3
� 19 Terry, Brian� � � � � � � � � � � � � 10 Maclay� � � � � � � � � � � � � � � � 59.00� � � 1:00.10� � 3
� 20 Butler, Joseph� � � � � � � � � � � 09 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 1:00.38� � 3
� 21 Stevens, Cody� � � � � � � � � � � � 09 Maclay� � � � � � � � � � � � � � � � 59.00� � � 1:01.91� � 3
�
Boys 800 Meter Run
================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Points
================================================================================
� 1 Mizereck, Matt� � � � � � � � � � � 12 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � 1:55.80� � � 1:54.28� � � 10�
� � 2 Bryant, Terrell� � � � � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � � 1:54.99� � � 1:57.73� � � � 8�
� � 3 Edwards, Trey� � � � � � � � � � � � 11 Florida High� � � � � � � � 1:58.57� � � 2:00.13� � � � 6�
� � 4 Bowden, Brian� � � � � � � � � � � � 10 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � 2:07.00� � � 2:07.25� � � � 5�
� � 5 Strickland, Blair� � � � � � � � 10 North Florida Ch� � � � 2:12.00� � � 2:11.18� � � � 4�
� � 6 Garcia, Joseph� � � � � � � � � � � 09 Florida High� � � � � � � � 2:18.00� � � 2:11.24� � � � 3�
� � 7 Antworth, Matt� � � � � � � � � � � 10 Maclay� � � � � � � � � � � � � � 2:10.00� � � 2:12.23� � � � 2�
� � 8 Bell, Andrian� � � � � � � � � � � � 11 Famu Drs� � � � � � � � � � � � 2:11.00� � � 2:13.50� � � � 1�
� � 9 Howell, Hunter� � � � � � � � � � � 12 Maclay� � � � � � � � � � � � � � 2:05.00� � � 2:14.00�
� 10 Reece, Jordan� � � � � � � � � � � � 12 Maclay� � � � � � � � � � � � � � 2:10.00� � � 2:14.84�
� 11 Rolfe, Chris� � � � � � � � � � � � � 10 North Florida Ch� � � � 2:18.00� � � 2:18.04�
� 12 Love, Lance� � � � � � � � � � � � � � 11 Godby� � � � � � � � � � � � � � � 2:13.00� � � 2:19.06�
� 13 Scott, Austin� � � � � � � � � � � � 10 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 2:36.31�
� 14 Omah, Kelechi� � � � � � � � � � � � 09 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 2:37.34�
� 15 Korie, Divine� � � � � � � � � � � � 09 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 2:38.98�
� -- McNeill, Brett� � � � � � � � � � � 10 Chiles� � � � � � � � � � � � � � 2:30.00� � � � � � � DNF�
� -- McDuffie, Will� � � � � � � � � � � 09 Chiles� � � � � � � � � � � � � � 2:30.00� � � � � � � DNF�
�
Boys 1600 Meter Run
================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Points
================================================================================
� 1 Doherty, Riley� � � � � � � � � � � 11 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � 4:35.99� � � 4:32.52� � � 10�
� � 2 Duclos, Dieumy� � � � � � � � � � � 11 Godby� � � � � � � � � � � � � � � 4:28.64� � � 4:36.07� � � � 8�
� � 3 Stanford, Will� � � � � � � � � � � 11 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � 4:27.00� � � 4:36.19� � � � 6�
� � 4 Bryant, Terrell� � � � � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � � 4:26.49� � � 4:36.30� � � � 5�
� � 5 Hazleton, John� � � � � � � � � � � 11 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � 4:48.19� � � 4:40.07� � � � 4�
� � 6 Edwards, Trey� � � � � � � � � � � � 11 Florida High� � � � � � � � 4:28.38� � � 4:43.69� � � � 3�
� � 7 Slupecki, Jacob� � � � � � � � � � 10 Lincoln� � � � � � � � � � � � � 4:36.00� � � 4:46.23� � � � 2�
� � 8 Touchton, Trevor� � � � � � � � � 09 Lincoln� � � � � � � � � � � � � 4:40.00� � � 4:50.99� � � � 1�
� � 9 Strickland, Luke� � � � � � � � � � 8 North Florida Ch� � � � 5:01.00� � � 4:54.43�
� 10 Abellera, Robert� � � � � � � � � 12 Florida High� � � � � � � � 4:53.35� � � 4:55.92�
� 11 Stevens, Austin� � � � � � � � � � 11 Maclay� � � � � � � � � � � � � � 4:38.00� � � 4:56.13�
� 12 Moore, Christian� � � � � � � � � 11 Maclay� � � � � � � � � � � � � � 5:00.00� � � 5:24.18�
� 13 Dickens, Jairin� � � � � � � � � � � 8 Famu Drs� � � � � � � � � � � � 5:53.00� � � 5:48.86�
� 14 Council, Kirk� � � � � � � � � � � � 11 North Florida Ch� � � � 7:35.00� � � 6:06.08�
�
Boys 3200 Meter Run
================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Points
================================================================================
� 1 Swain, Patrick� � � � � � � � � � � 11 Maclay� � � � � � � � � � � � � � 9:37.60� � � 9:48.92� � � 10�
� � 2 Duclos, Dieumy� � � � � � � � � � � 11 Godby� � � � � � � � � � � � � � � 9:44.06� � � 9:49.93� � � � 8�
� � 3 Doherty, Riley� � � � � � � � � � � 11 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � 9:36.93� � � 9:56.55� � � � 6�
� � 4 McMahon, Ben� � � � � � � � � � � � � 10 Leon� � � � � � � � � � � � � � � 10:40.00� � 10:33.04� � � � 5�
� � 5 Covert, Travis� � � � � � � � � � � 09 Maclay� � � � � � � � � � � � � 10:50.00� � 10:33.95� � � � 4�
� � 6 Abellera, Robert� � � � � � � � � 12 Florida High� � � � � � � 10:24.45� � 10:35.15� � � � 3�
� � 7 Henderson, Will� � � � � � � � � � 09 Leon� � � � � � � � � � � � � � � 10:18.98� � 10:36.35� � � � 2�
� � 8 Coates, Jacob� � � � � � � � � � � � 11 Maclay� � � � � � � � � � � � � 10:45.00� � 10:45.30� � � � 1�
� � 9 Touchton, Trevor� � � � � � � � � 09 Lincoln� � � � � � � � � � � � 10:20.00� � 10:51.81�
� 10 Toothman, Walker� � � � � � � � � 09 Florida High� � � � � � � 11:18.00� � 11:18.80�
� 11 Evans, Daren� � � � � � � � � � � � � 12 North Florida Ch� � � 11:50.00� � 11:46.79�
� 12 McRae, Ian� � � � � � � � � � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � 11:46.00� � 11:50.21�
� 13 Redda, Aman� � � � � � � � � � � � � � 12 Florida High� � � � � � � 12:24.00� � 12:15.93�
� 14 McDuffie, Will� � � � � � � � � � � 09 Chiles� � � � � � � � � � � � � 11:55.00� � 12:17.16�
� 15 McNeill, Brett� � � � � � � � � � � 10 Chiles� � � � � � � � � � � � � 12:00.00� � 12:54.17�
� 16 Grant, Garet� � � � � � � � � � � � � � 6 North Florida Ch� � � 13:56.00� � 13:43.68�
�
Boys 110 Meter Hurdles
========================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Wind H# Points
========================================================================================
� 1 Barrington, Leonard� � � � � � 12 Famu Drs� � � � � � � � � � � � � � 14.85� � � � � 14.86� � NWI� 1� � 10�
� � 2 Davis, Thurston� � � � � � � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 15.12� � � � � 14.93� � NWI� 1� � � 8�
� � 3 Williams, Montavious� � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 15.60� � � � � 15.38� � NWI� 1� � � 6�
� � 4 St. Hilaire, Eddie� � � � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 15.84� � � � � 15.80� � NWI� 1� � � 5�
� � 5 Anderson, James� � � � � � � � � � 12 Famu Drs� � � � � � � � � � � � � � 16.25� � � � � 16.31� � NWI� 1� � � 4�
� � 6 Spotsville, Donovan� � � � � � 10 Florida High� � � � � � � � � � 16.52� � � � � 16.70� � NWI� 1� � � 3 �
� � 7 Francis, Kyl� � � � � � � � � � � � � 09 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 16.90� � � � � 16.72� � NWI� 1� � � 2�
� � 8 Brooks, Matt� � � � � � � � � � � � � 12 Maclay� � � � � � � � � � � � � � � � 17.10� � � � � 17.04� � NWI� 2� � � 1�
� � 9 Enlow, Alden� � � � � � � � � � � � � 12 Maclay� � � � � � � � � � � � � � � � 17.10� � � � � 17.11� � NWI� 2
� 10 Moore, William� � � � � � � � � � � 11 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 16.90� � � � � 17.36� � NWI� 2
� 11 Ford, Malchom� � � � � � � � � � � � 10 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 18.90� � NWI� 2
� 12 Hutchinson, Chandler� � � � � 09 North Florida Ch� � � � � � 19.60� � � � � 19.86� � NWI� 2
� -- Harris, Devin� � � � � � � � � � � � 11 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 16.15� � � � � � � � FS� � NWI� 1
�
Boys 300 Meter Hurdles
===================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� H# Points
===================================================================================
� 1 Williams, Montavious� � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 41.36� � � � � 40.11� � 1� � 10�
� � 2 Ogletree, Winston� � � � � � � � 12 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 41.10� � � � � 41.08� � 1� � � 8�
� � 3 Barrington, Leonard� � � � � � 12 Famu Drs� � � � � � � � � � � � � � 40.10� � � � � 41.09� � 1� � � 6�
� � 4 Spotsville, Donovan� � � � � � 10 Florida High� � � � � � � � � � 41.13� � � � � 41.16� � 1� � � 5�
� � 5 St. Hilaire, Eddie� � � � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 41.83� � � � � 42.10� � 1� � � 4�
� � 6 Shaw, Jacquacy� � � � � � � � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 42.30� � � � � 42.71� � 1� � � 3�
� � 7 Brooks, Matt� � � � � � � � � � � � � 12 Maclay� � � � � � � � � � � � � � � � 42.90� � � � � 43.31� � 1� � � 2�
� � 8 Francis, Kyl� � � � � � � � � � � � � 09 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 43.10� � � � � 43.41� � 2� � � 1�
� � 9 Enlow, Alden� � � � � � � � � � � � � 12 Maclay� � � � � � � � � � � � � � � � 42.91� � � � � 43.44� � 2
� 10 Philpott, Robert� � � � � � � � � 11 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 43.54� � 2
� 11 Hardy, Devyn� � � � � � � � � � � � � 12 Florida High� � � � � � � � � � 45.17� � � � � 44.91� � 2
� 12 Ford, Malchom� � � � � � � � � � � � 10 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 45.25� � 3
� 13 Manning, Joshua� � � � � � � � � � 09 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 48.28� � 3
� 14 Moore, William� � � � � � � � � � � 11 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 45.00� � � � � 49.01� � 2
� 15 Barron, Joe� � � � � � � � � � � � � � 12 Florida High� � � � � � � � � � 50.53� � � � � 49.32� � 2
� 16 Farmer, Damian� � � � � � � � � � � 10 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 51.33� � 3
� 17 Byun, Kevin� � � � � � � � � � � � � � 10 Maclay� � � � � � � � � � � � � � � � 52.00� � � � � 54.64� � 2
�
Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
� � � School� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Points
================================================================================
� 1 Godby� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 42.52� � � � � 42.11� � � 10�
� � 2 Lincoln� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 42.50� � � � � 42.62� � � � 8�
� � 3 Rickards� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 44.33� � � � � 43.18� � � � 6�
� � 4 Leon� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 43.30� � � � � 43.52� � � � 5�
� � 5 North Florida Christian� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 44.00� � � � � 44.16� � � � 4�
� � 6 Chiles� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 43.55� � � � � 45.70� � � � 3�
� � 7 Florida High� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 43.98� � � � � 45.80� � � � 2�
�
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
� � � School� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Points
================================================================================
� 1 Lincoln� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 3:18.02� � � 3:25.14� � � 10�
� � 2 Godby� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 3:28.00� � � 3:29.78� � � � 8�
� � 3 Chiles� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 3:40.00� � � 3:33.62� � � � 6�
� � 4 Maclay� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 3:34.00� � � 3:35.13� � � � 5�
� � 5 Leon� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 3:29.00� � � 3:37.72� � � � 4�
� � 6 Florida High� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 3:38.00� � � 3:43.75� � � � 3�
� � 7 Rickards� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 3:21.00� � � 3:48.68� � � � 2�
� -- Famu Drs� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 3:33.00� � � � � � � � DQ�
�
Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
� � � School� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Points
================================================================================
� 1 Maclay� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 8:16.00� � � 8:24.32� � � 10�
� � 2 Godby� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 8:22.00� � � 8:24.33� � � � 8�
� � 3 Florida High� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 8:29.00� � � 8:39.62� � � � 6�
� � 4 Lincoln� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 8:06.20� � � 8:44.40� � � � 5�
� � 5 Famu Drs� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 9:11.00� � � 9:42.10� � � � 4�
� � 6 Leon� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 9:15.00� � � 9:43.90� � � � 3�
�
Boys High Jump
==========================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� � � � � � � � � � � Points
==========================================================================================
� 1 Hollifield, Brandon� � � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � � 6-04.00� � � 6-04.00� � � � � 1.93m� � 10�
� � 2 Garye, Chris� � � � � � � � � � � � � 11 Lincoln� � � � � � � � � � � � � 6-00.00� � � 6-04.00� � � � � 1.93m� � � 7�
� � 2 Walker, Marcus� � � � � � � � � � � 11 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � 6-05.00� � � 6-04.00� � � � � 1.93m� � � 7�
� � 4 Anderson, James� � � � � � � � � � 12 Famu Drs� � � � � � � � � � � � 6-06.00� � � 6-04.00� � � � � 1.93m� � � 5�
� � 5 St. Hilaire, Chris� � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � � 6-03.00� � � 6-02.00� � � � � 1.87m� � � 4�
� � 6 Odem, Devin� � � � � � � � � � � � � � 10 Florida High� � � � � � � � 5-08.00� � � 6-00.00� � � � � 1.82m� � � 3�
� � 7 Andrews, Dennis� � � � � � � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � � 6-00.00� � � 5-10.00� � � � � 1.77m� � � 2�
� � 8 Collins, Shelby� � � � � � � � � � � 8 North Florida Ch� � � � 5-09.75� � � 5-08.00� � � � � 1.72m� � � 0.5
� 8 Randolph, Kendall� � � � � � � � � 8 North Florida Ch� � � � 5-08.50� � � 5-08.00� � � � � 1.72m� � � 0.5
10 Landau, Brett� � � � � � � � � � � � 10 Maclay� � � � � � � � � � � � � � 5-08.00� � � 5-08.00� � � � � 1.72m
�
Boys Pole Vault
==========================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� � � � � � � � � � � Points
==========================================================================================
� 1 Smith, Morgan� � � � � � � � � � � � 12 Lincoln� � � � � � � � � � � � 13-06.00� � 13-00.00� � � � � 3.96m� � 10�
� � 2 Weaver, Kyle� � � � � � � � � � � � � 09 Maclay � � � � � � � � � � � � � 12-06.00� � 12-06.00� � � � � 3.81m� � � 8�
� � 3 Mueller, Billy� � � � � � � � � � � 11 Godby� � � � � � � � � � � � � � 11-06.00� � 11-00.00� � � � � 3.35m� � � 6�
� � 4 Barron, Joe� � � � � � � � � � � � � � 12 Florida High� � � � � � � 10-00.00� � 11-00.00� � � � � 3.35m� � � 5�
� � 5 McMillan, Connor� � � � � � � � � 10 Florida High� � � � � � � 11-00.00� � 10-00.00� � � � � 3.04m� � � 4�
� � 6 Boone, Matt� � � � � � � � � � � � � � 11 Chiles� � � � � � � � � � � � � 12-00.00� � 10-00.00� � � � � 3.04m� � � 3�
� � 7 DeTorres, Fernando� � � � � � � 09 Florida High� � � � � � � 10-06.00� � � 9-06.00� � � � � 2.89m� � � 2�
� � 8 Lloyd, Eddie� � � � � � � � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � 11-06.00� � � 8-06.00� � � � � 2.59m� � � 1�
� � 9 Austin, Trevor� � � � � � � � � � � 09 Lincoln� � � � � � � � � � � � � 6-11.75� � � 7-06.00� � � � � 2.28m
�
Boys Long Jump
===============================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Wind� � � � � � � � � � Points
===============================================================================================
� 1 Johnson, Lavorrie� � � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � 23-06.50� � 23-00.50� � NWI� � � � 7.02m� � 10�
� � 2 McGhee, Ricky� � � � � � � � � � � � 11 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 22-03.00� � NWI� � � � 6.78m� � � 7�
� � 2 Williams, Lee� � � � � � � � � � � � 10 Maclay� � � � � � � � � � � � � 21-11.75� � 22-03.00� � NWI� � � � 6.78m� � � 7�
� � 4 Walker, Marcus� � � � � � � � � � � 11 Leon� � � � � � � � � � � � � � � 20-02.75� � 22-00.00� � NWI� � � � 6.70m� � � 5�
� � 5 Cull, Jamar� � � � � � � � � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � 21-09.00� � 20-08.50� � NWI� � � � 6.31m� � � 4�
� � 6 Thomas, Jakarri� � � � � � � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � 21-05.00� � 20-07.50� � NWI� � � � 6.28m� � � 3�
� � 7 Calhoun, Mike� � � � � � � � � � � � 10 Florida High� � � � � � � 19-04.00� � 19-08.50� � NWI� � � � 6.00m� � � 2�
� � 8 Onyegbala, Keunya� � � � � � � � 10 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 19-04.50� � NWI� � � � 5.90m� � � 1�
� � 9 Odem, Devin� � � � � � � � � � � � � � 10 Florida High� � � � � � � 18-06.00� � 18-08.50� � NWI� � � � 5.70m
� 10 Peterson, Kevin� � � � � � � � � � 10 Chiles� � � � � � � � � � � � � 20-01.00� � 18-08.00� � NWI� � � � 5.68m
� 11 Harris, Devin� � � � � � � � � � � � 11 Chiles� � � � � � � � � � � � � 20-06.00� � 18-07.00� � NWI� � � � 5.66m
� 12 Weaver, Kyle� � � � � � � � � � � � � 09 Maclay� � � � � � � � � � � � � 19-00.00� � 18-05.00� � NWI� � � � 5.61m
� 13 Rolfe, Chris� � � � � � � � � � � � � 10 North Florida Ch� � � 21-04.00� � 18-04.50� � NWI� � � � 5.60m
� 14 Charles, Lincoln� � � � � � � � � 11 Chiles� � � � � � � � � � � � � 20-01.00� � 17-05.50� � NWI� � � � 5.32m
� 15 Anderson, Colin� � � � � � � � � � 11 Florida High� � � � � � � 17-06.00� � 16-11.00� � NWI� � � � 5.15m
� 16 Hutchinson, Chandler� � � � � 09 North Florida Ch� � � 19-08.25� � 16-07.50� � NWI� � � � 5.06m
� 17 Yearby, Joe� � � � � � � � � � � � � � � 7 Famu Drs� � � � � � � � � � � 17-06.00� � 15-11.00� � NWI� � � � 4.85m
� 18 Lee, Micah� � � � � � � � � � � � � � � 12 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 15-04.50� � NWI� � � � 4.68m
�
Boys Triple Jump
===============================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Wind� � � � � � � � � � Points
===============================================================================================
� 1 Williams, Lee� � � � � � � � � � � � 10 Maclay� � � � � � � � � � � � � 45-08.25� � 46-06.50� � NWI� � � 14.18m� � 10�
� � 2 St. Hilaire, Chris� � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � 44-08.00� � 46-03.50� � NWI� � � 14.10m� � � 8�
� � 3 Cull, Jamar� � � � � � � � � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � 44-04.25� � 43-09.50� � NWI� � � 13.34m� � � 6�
� � 4 Peterson, Kevin� � � � � � � � � � 10 Chiles� � � � � � � � � � � � � 40-08.00� � 41-03.50� � NWI� � � 12.58m� � � 5�
� � 5 Odem, Devin� � � � � � � � � � � � � � 10 Florida High� � � � � � � � � � � � � � � � � � 38-11.00� � NWI� � � 11.86m� � � 4�
� � 6 Harris, Devin� � � � � � � � � � � � 11 Chiles� � � � � � � � � � � � � 39-08.00� � 38-00.00� � NWI� � � 11.58m� � � 3�
� � 7 Peacock, Matthew� � � � � � � � � 12 Chiles� � � � � � � � � � � � � 39-02.00� � 37-04.00� � NWI� � � 11.37m� � � 2�
� � 8 Garye, Chris� � � � � � � � � � � � � 11 Lincoln� � � � � � � � � � � � 36-00.00� � 36-10.00� � NWI� � � 11.22m� � � 1�
� � 9 Onyegbala, Keunya� � � � � � � � 10 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 36-04.50� � NWI� � � 11.08m
� 10 Barron, Joe� � � � � � � � � � � � � � 12 Florida High� � � � � � � 32-11.00� � 32-01.00� � NWI� � � � 9.77m
�
Boys Shot Put
==========================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� � � � � � � � � � � Points
==========================================================================================
� 1 Williams, Stargell� � � � � � � 12 Chiles� � � � � � � � � � � � � 53-10.00� � 51-00.00� � � � 15.54m� � 10�
� � 2 Screen, Devin� � � � � � � � � � � � 11 Godby� � � � � � � � � � � � � � 47-10.00 � � 49-00.25� � � � 14.94m� � � 8�
� � 3 Stroman, Timothy� � � � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � 47-11.50� � 46-11.50� � � � 14.31m� � � 6�
� � 4 Stefanick, Callen� � � � � � � � 12 Chiles� � � � � � � � � � � � � 46-06.00� � 43-01.00� � � � 13.13m� � � 5�
� � 5 Griffin, Percy� � � � � � � � � � � 10 Chiles� � � � � � � � � � � � � 44-06.00� � 42-10.75� � � � 13.07m� � � 4�
� � 6 Coleman, John� � � � � � � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � 45-05.00� � 42-05.25� � � � 12.93m� � � 3�
� � 7 Bodkin, Mark� � � � � � � � � � � � � 10 Lincoln� � � � � � � � � � � � 49-00.00� � 41-03.25� � � � 12.57m� � � 2�
� � 8 Davis, Garrett� � � � � � � � � � � 12 Florida High� � � � � � � 36-01.00� � 38-05.25� � � � 11.71m� � � 1�
� � 9 Bodkin, Ander� � � � � � � � � � � � 09 Lincoln� � � � � � � � � � � � 40-04.25� � 38-01.00� � � � 11.60m
� 10 Gentry, Drew� � � � � � � � � � � � � 12 North Florida Ch� � � 42-04.75� � 36-09.75� � � � 11.22m
� 11 Ible, Isiah� � � � � � � � � � � � � � 10 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 36-03.00� � � � 11.04m
� 12 Sullivan, Sean� � � � � � � � � � � 12 Florida High� � � � � � � 37-06.00� � 36-01.25� � � � 11.00m
� 13 Gilmore, Trevor� � � � � � � � � � 11 Leon� � � � � � � � � � � � � � � 30-00.00� � 33-04.50� � � � 10.17m
� 14 Trammell, Rodney� � � � � � � � � 11 Florida High� � � � � � � 35-00.00� � 31-10.75� � � � � 9.72m
� 15 Meadows, Lake� � � � � � � � � � � � 09 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 29-09.50� � � � � 9.08m
�
Boys Discus Throw
==========================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� � � � � � � � � � � Points
==========================================================================================
� 1 Screen, Devin� � � � � � � � � � � � 11 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � 168-02� 173-04.75 � � � � 52.85m� � 10�
� � 2 Williams, Stargell� � � � � � � 12 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � 148-02� 152-08.50� � � � 46.54m� � � 8�
� � 3 Stroman, Timothy� � � � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � 139-09� � � � 142-03� � � � 43.35m� � � 6�
� � 4 Adams, Stevie� � � � � � � � � � � � 12 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � 140-02� 131-02.25� � � � 39.98m� � � 5�
� � 5 Davis, Garrett� � � � � � � � � � � 12 Florida High� � � � � � � � � 105-01� 119-07.50� � � � 36.46m� � � 4�
� � 6 Peacock, Matthew� � � � � � � � � 12 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � 118-06� 119-03.75� � � � 36.36m� � � 3�
� � 7 Gentry, Drew� � � � � � � � � � � � � 12 North Florida Ch� � � 20-00.50� 119-01.50� � � � 36.30m� � � 2�
� � 8 Gilmore, Joshua� � � � � � � � � � 09 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � 85-00� 118-10.50� � � � 36.23m� � � 1�
� � 9 Bodkin, Mark� � � � � � � � � � � � � 10 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � 120-04� � � � 117-06� � � � 35.81m
� 10 Meadows, Lake� � � � � � � � � � � � 09 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � 124-10� 110-06.50� � � � 33.69m
� 11 Stewart, Phillip� � � � � � � � � 10 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 105-06.50� � � � 32.16m
� 12 Ible, Isiah� � � � � � � � � � � � � � 10 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 105-03� � � � 32.08m
� 13 Duncan, Hayden� � � � � � � � � � � 10 Florida High� � � � � � � � � � 94-09� � 96-00.75� � � � 29.27m
� 14 McGhin, Dalton� � � � � � � � � � � 11 Florida High� � � � � � � � � � 91-11� � 95-01.25� � � � 28.98m
� 15 Stevens, Cody� � � � � � � � � � � � 09 Maclay� � � � � � � � � � � � � � � � 80-00� � 85-03.50� � � � 25.99m
� 16 Winkler, Jeffrey� � � � � � � � � 12 Maclay� � � � � � � � � � � � � � � � 80-00� � � � � 75-07� � � � 23.03m
�
� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � Men - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
� � � 1) Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 206� � � � � � � 2) Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 91� �
� � � � 3) Maclay� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 82� � � � � � � 4) Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � � � � � 79� �
� � � � 5) Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 71� � � � � � � 6) Florida High� � � � � � � � � � � � � � 59� �
� � � � 7) FAMU DRS� � � � � � � � � � � � � � � � � � � 35� � � � � � � 8) Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � 24� �
� � � � 9) North Florida Christian� � � � 11� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � �
Girls 100 Meter Dash
========================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Wind H# Points
========================================================================================
� 1 Gallaher, Ashton� � � � � � � � � 11 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 12.38� � � � � 12.49� � NWI� 1� � 10�
� � 2 Ichite, Elizabeth� � � � � � � � 12 Florida High� � � � � � � � � � 12.44� � � � � 12.59� � NWI� 1� � � 8�
� � 3 Holton, Meisha� � � � � � � � � � � 10 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 12.54� � � � � 12.69� � NWI� 1� � � 6�
� � 4 Diggs, Raven� � � � � � � � � � � � � 09 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � 12.60� � � � � 12.97� � NWI� 1� � � 5�
� � 5 Thomas, Sharzay� � � � � � � � � � 11 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 13.03� � � � � 13.01� � NWI� 1� � � 4�
� � 6 Evans-Jenkins, Azarya� � � � 09 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 13.13� � � � � 13.21� � NWI� 2� � � 3�
� � 7 Barnes, Tonyale� � � � � � � � � � 11 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � 13.10� � � � � 13.22� � NWI� 1� � � 2�
� � 8 Holifield, Bernicia� � � � � � 09 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 13.00� � � � � 13.51� � NWI� 1� � � 1�
� � 9 Richardson, Tichina� � � � � � 09 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � 13.45� � � � � 13.63� � NWI� 2
� 10 Whitaker, Janay� � � � � � � � � � 11 Florida High� � � � � � � � � � 13.92� � � � � 13.71� � NWI� 2
� 11 Boone, Cyboraah� � � � � � � � � � 10 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � 13.25� � � � � 13.93� � NWI� 2
� 12 Garner, Raygene� � � � � � � � � � � 7 Famu Drs� � � � � � � � � � � � � � 13.90� � � � � 14.01� � NWI� 2
� 13 Thomas, Kadisha� � � � � � � � � � 11 Florida High� � � � � � � � � � 13.70� � � � � 14.02� � NWI� 2
� 14 Gilbert, Nliyah� � � � � � � � � � 09 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � 13.51� � � � � 14.16� � NWI� 2
� 15 Watts, Haley� � � � � � � � � � � � � 11 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 13.95� � � � � 14.68� � NWI� 3
� 16 Washington, Courtney� � � � � 10 Famu Drs� � � � � � � � � � � � � � 13.10� � � � � 14.88� � NWI� 1
� 17 Townsend, Alana� � � � � � � � � � � 8 North Florida Ch� � � � � � 15.00� � � � � 15.12� � NWI� 3
�
Girls 200 Meter Dash
========================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Wind H# Points
========================================================================================
� 1 Holton, Meisha� � � � � � � � � � � 10 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 25.67� � � � � 25.82� � NWI� 1� � 10�
� � 2 McQueen, Darrielle� � � � � � � � 8 North Florida Ch� � � � � � 26.80� � � � � 26.14� � NWI� 1� � � 8�
� � 3 Diggs, Raven � � � � � � � � � � � � � 09 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � 26.00� � � � � 26.48� � NWI� 1� � � 6�
� � 4 Parker, Kendall� � � � � � � � � � 10 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � 26.50� � � � � 26.63� � NWI� 1� � � 5�
� � 5 Gallaher, Ashton� � � � � � � � � 11 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 26.40� � � � � 26.88� � NWI� 1� � � 4�
� � 6 Everheart, Marrhea� � � � � � � 09 Florida High� � � � � � � � � � 27.09� � � � � 26.93� � NWI� 2� � � 3�
� � 7 Evans-Jenkins, Azarya� � � � 09 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 27.00� � � � � 27.29� � NWI� 2� � � 2�
� � 8 Morgan, Jada� � � � � � � � � � � � � 09 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � 27.50� � � � � 27.59� � NWI� 2� � � 1�
� � 9 Thomas, Kadisha� � � � � � � � � � 11 Florida High� � � � � � � � � � 28.69� � � � � 28.86� � NWI� 2
� 10 Robinson, Kristell� � � � � � � 11 Famu Drs� � � � � � � � � � � � � � 27.80� � � � � 29.03� � NWI� 2
� 11 Boone, Cyboraah� � � � � � � � � � 10 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � 29.20� � � � � 29.07� � NWI� 2
� 12 Washington, Courtney� � � � � 10 Famu Drs� � � � � � � � � � � � � � 27.00� � � � � 29.12� � NWI� 1
� 13 Johnson, Latice� � � � � � � � � � 09 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 27.00� � � � � 29.44� � NWI� 2
� 14 Diggs, Briandra� � � � � � � � � � 11 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � 29.80� � � � � 29.54� � NWI� 3
� 15 Jeffery, Deja� � � � � � � � � � � � � 8 Florida High� � � � � � � � � � 29.73� � � � � 30.61� � NWI� 3
� 16 Watts, Haley� � � � � � � � � � � � � 11 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 29.95� � � � � 30.77� � NWI� 3
� 17 Townsend, Alana� � � � � � � � � � � 8 North Florida Ch� � � � � � 29.00� � � � � 31.34� � NWI� 2
�
Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� H# Points
===================================================================================
� 1 Ichite, Elizabeth� � � � � � � � 12 Florida High� � � � � � � � � � 55.61� � � � � 56.25� � 1� � 10�
� � 2 Parker, Kendall� � � � � � � � � � 10 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � 59.00� � � � � 59.50� � 1� � � 8�
� � 3 Poole, Christine� � � � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 55.79� � � � � 59.85� � 1� � � 6�
� � 4 Everheart, Marrhea� � � � � � � 09 Florida High� � � � � � � � 1:00.82� � � 1:00.30� � 1� � � 5�
� � 5 Baker, Shannon� � � � � � � � � � � 12 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � 1:01.68� � � 1:01.02� � 1� � � 4�
� � 6 Kelly, Sakezia� � � � � � � � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � � 1:01.70� � � 1:02.16� � 1� � � 3�
� � 7 Peterson, Korey� � � � � � � � � � 10 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � 1:03.10� � � 1:02.99� � 2� � � 2�
� � 8 Jackson, Sarah� � � � � � � � � � � 09 Florida High� � � � � � � � 1:04.00� � � 1:04.92� � 2� � � 1�
� � 9 Diggs, Briandra� � � � � � � � � � 11 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � 1:03.01� � � 1:05.68� � 2
� 10 Lafferty, Victoria� � � � � � � 09 Lincoln� � � � � � � � � � � � � 1:06.00� � � 1:05.75� � 2
� 11 Miller, Keongela� � � � � � � � � 12 Lincoln� � � � � � � � � � � � � 1:01.00� � � 1:05.94� � 1
� 12 Fontela, Kristen� � � � � � � � � 09 Maclay� � � � � � � � � � � � � � 1:03.00� � � 1:06.31� � 2
� 13 Staten, Jasmine� � � � � � � � � � 11 Famu Drs� � � � � � � � � � � � 1:02.00� � � 1:06.99� � 1
� 14 Coates, Jessica� � � � � � � � � � 09 Maclay� � � � � � � � � � � � � � 1:05.00� � � 1:08.70� � 2
� 15 Fowler, Morgan� � � � � � � � � � � 09 Chiles� � � � � � � � � � � � � � 1:09.80� � � 1:13.00� � 3
� 16 Swartz, Peyton� � � � � � � � � � � � 8 Maclay� � � � � � � � � � � � � � 1:09.50� � � 1:16.41� � 2
� 17 Teasley, Aura� � � � � � � � � � � � 12 Chiles� � � � � � � � � � � � � � 1:15.00� � � 1:21.70� � 3
�
Girls 800 Meter Run
================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Points
================================================================================
� 1 Kurgatt, Stefanie� � � � � � � � 09 Maclay� � � � � � � � � � � � � � 2:14.60� � � 2:29.67� � � 10�
� � 2 Sheals, Marissa� � � � � � � � � � 09 Florida High� � � � � � � � 2:37.00� � � 2:34.06� � � � 8�
� � 3 Dickey, Tamera� � � � � � � � � � � 12 Famu Drs� � � � � � � � � � � � 2:32.00� � � 2:36.48� � � � 6�
� � 4 Poole, Lindsey� � � � � � � � � � � � 7 Maclay� � � � � � � � � � � � � � 2:40.00� � � 2:38.49� � � � 5�
� � 5 Earp, Sydney� � � � � � � � � � � � � 09 Florida High� � � � � � � � 2:36.00� � � 2:39.53� � � � 4�
� � 6 Heckroth, Kelly� � � � � � � � � � 09 Lincoln� � � � � � � � � � � � � 2:40.00� � � 2:39.85� � � � 3�
� � 7 Clark, Tifara� � � � � � � � � � � � � 7 Florida High� � � � � � � � 2:34.00� � � 2:40.50� � � � 2�
� � 8 Velez-Cortes, Florencia� � 11 Chiles� � � � � � � � � � � � � � 2:39.90� � � 2:44.42� � � � 1�
� � 9 Banks, Shuntivia� � � � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � � 2:35.00� � � 2:44.63�
� 10 Hightower, Brittany� � � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � � 2:45.00� � � 2:45.37�
� 11 Berrian, Jennifer� � � � � � � � 10 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 2:59.18�
� 12 Jackman, Danielle� � � � � � � � 12 North Florida Ch� � � � 3:18.00� � � 3:30.54�
� 13 Konyndyk, Megan� � � � � � � � � � 10 Lincoln� � � � � � � � � � � � � 2:58.00� � � 3:50.37�
�
Girls 1600 Meter Run
================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Points
================================================================================
� 1 Stolting, Jana� � � � � � � � � � � 12 Maclay� � � � � � � � � � � � � � 5:09.00� � � 5:26.01� � � 10�
� � 2 Murray, Allison� � � � � � � � � � 11 Florida High� � � � � � � � 5:39.64� � � 5:50.09� � � � 8�
� � 3 Wable, Autumn� � � � � � � � � � � � 09 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 5:51.04� � � � 6�
� � 4 Wilson, Tamani� � � � � � � � � � � � 6 Maclay� � � � � � � � � � � � � � 6:00.00� � � 5:53.65� � � � 5�
� � 5 Earp, Sydney� � � � � � � � � � � � � 09 Florida High� � � � � � � � 5:58.00� � � 6:05.63� � � � 4�
� � 6 Velez-Cortes, Florencia� � 11 Chiles� � � � � � � � � � � � � � 5:55.00� � � 6:05.96� � � � 3�
� � 7 Murray, Amy� � � � � � � � � � � � � � 11 Florida High� � � � � � � � 6:09.00� � � 6:14.69� � � � 2�
� � 8 Clarke, Alison� � � � � � � � � � � 12 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � 5:46.00� � � 6:16.21� � � � 1�
� � 9 Scanameo, Alexandra� � � � � � 12 Maclay� � � � � � � � � � � � � � 6:25.00� � � 7:08.21�
� 10 Thompson, Amber� � � � � � � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 7:45.24�
� 11 Hopkins, Caytie� � � � � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 8:01.83�
� -- Lane, Sara� � � � � � � � � � � � � � � 09 Chiles� � � � � � � � � � � � � � 6:02.00� � � � � � � DNF�
� -- Frank, Daniella� � � � � � � � � � 09 Chiles� � � � � � � � � � � � � � 7:00.00� � � � � � � DNF�
�
Girls 3200 Meter Run
================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Points
================================================================================
� 1 Stolting, Jana� � � � � � � � � � � 12 Maclay� � � � � � � � � � � � � 10:41.54� � 11:32.07� � � 10�
� � 2 Salimone, Shelby� � � � � � � � � 12 Maclay� � � � � � � � � � � � � 12:40.00� � 12:27.94� � � � 8�
� � 3 Wable, Autumn� � � � � � � � � � � � 09 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 12:40.56� � � � 6�
� � 4 Murray, Allison� � � � � � � � � � 11 Florida High� � � � � � � 12:30.00� � 12:53.66� � � � 5�
� � 5 Lane, Sara� � � � � � � � � � � � � � � 09 Chiles� � � � � � � � � � � � � 13:02.00� � 12:55.87� � � � 4�
� � 6 Toothman, Langlee� � � � � � � � � 7 Florida High� � � � � � � 13:00.00� � 12:59.75� � � � 3�
� � 7 Yue, Isabella� � � � � � � � � � � � 09 Florida High� � � � � � � 13:58.00� � 13:30.45� � � � 2�
� � 8 Akhavan, Beeta� � � � � � � � � � � 11 Maclay� � � � � � � � � � � � � 14:00.00� � 14:13.54� � � � 1�
� � 9 Morse, Anna� � � � � � � � � � � � � � 09 Chiles� � � � � � � � � � � � � 14:30.00� � 14:31.43�
� 10 Mitroutzov, Sonya� � � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � 14:05.00� � 15:03.53�
� 11 Frank, Daniella� � � � � � � � � � 09 Chiles� � � � � � � � � � � � � 16:00.00� � 15:52.01�
�
Girls 100 Meter Hurdles
========================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Wind H# Points
========================================================================================
� 1 Austin, Haley� � � � � � � � � � � � 11 Rickards� � � � � � � � � � � � � � 14.90� � � � � 14.74� � NWI� 1� � 10�
� � 2 McGee, LaKetra� � � � � � � � � � � 11 Florida High� � � � � � � � � � 14.65� � � � � 15.51� � NWI� 1� � � 8�
� � 3 Jones, Brittany� � � � � � � � � � 12 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 16.09� � NWI� 2� � � 6�
� � 4 DeTorres, Ana� � � � � � � � � � � � 12 Florida High� � � � � � � � � � 16.07� � � � � 16.30� � NWI� 1� � � 5�
� � 5 Corbett, Brittany� � � � � � � � � 8 Florida High� � � � � � � � � � 16.09� � � � � 16.52� � NWI� 1� � � 4�
� � 6 Palmer, Christine� � � � � � � � 10 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 16.50� � � � � 17.08� � NWI� 1� � � 3�
� � 7 Hall, Quaniqua� � � � � � � � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 16.50� � � � � 17.59� � NWI� 1� � � 2�
� � 8 Williams, Candiace� � � � � � � 11 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 17.90� � NWI� 2� � � 1�
� � 9 Austin, Kyanna� � � � � � � � � � � 11 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 17.65� � � � � 17.96� � NWI� 1
� 10 Ritter, Bree� � � � � � � � � � � � � 11 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � 18.80� � � � � 18.55� � NWI� 2
� 11 Sandon, Catherine� � � � � � � � 11 Maclay� � � � � � � � � � � � � � � � 19.50� � � � � 18.97� � NWI� 2
� 12 Rains, Lakeshia� � � � � � � � � � 11 Lincoln � � � � � � � � � � � � � � � 17.03� � � � � 19.16� � NWI� 1
�
Girls 300 Meter Hurdles
===================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� H# Points
===================================================================================
� 1 Jones, Brittany� � � � � � � � � � 12 Rickards� � � � � � � � � � � � � � 45.26� � � � � 43.88� � 1� � 10�
� � 2 DeTorres, Ana� � � � � � � � � � � � 12 Florida High� � � � � � � � � � 44.76� � � � � 45.63� � 1� � � 8�
� � 3 McGee, LaKetra� � � � � � � � � � � 11 Florida High� � � � � � � � � � 45.62� � � � � 46.73� � 1� � � 6�
� � 4 Hall, Quaniqua� � � � � � � � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � 48.70� � � � � 47.58� � 1� � � 5�
� � 5 Austin, Haley� � � � � � � � � � � � 11 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 48.51� � 2� � � 4�
� � 6 Austin, Kyanna� � � � � � � � � � � 11 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 47.95� � � � � 49.25� � 1� � � 3�
� � 7 Palmer, Christine� � � � � � � � 10 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 49.10� � � � � 49.31� � 1� � � 2�
� � 8 Williams, Candiace� � � � � � � 11 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 51.18� � 2� � � 1�
� � 9 Corbett, Brittany� � � � � � � � � 8 Florida High� � � � � � � � � � 48.72� � � � � 51.91� � 1
� 10 Ritter, Bree� � � � � � � � � � � � � 11 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � 53.50� � � � � 52.12� � 2
� 11 McCorvey, Imoni� � � � � � � � � � 10 Maclay� � � � � � � � � � � � � � � � 50.70� � � � � 52.60� � 1
� 12 Sandon, Catherine� � � � � � � � 11 Maclay� � � � � � � � � � � � � � � � 51.20� � � � � 52.82� � 2
�
Girls 4x100 Meter Relay
================================================================================
� � � School� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Points
================================================================================
� 1 Lincoln� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 50.01� � � � � 51.43� � � 10�
� � 2 Leon� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 54.03� � � � � 51.87� � � � 8�
� � 3 Godby� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 50.88� � � � � 52.76� � � � 6�
� � 4 Florida High� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 52.84� � � � � 53.89� � � � 5�
�
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
� � � School� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Points
================================================================================
� 1 Florida High� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 3:58.00� � � 4:00.98� � � 10�
� � 2 Lincoln� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 4:05.00� � � 4:01.93� � � � 8�
� � 3 Godby� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 4:06.75� � � 4:03.62� � � � 6�
� � 4 Chiles� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 4:15.00� � � 4:10.32� � � � 5�
� � 5 Leon� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 4:11.18� � � 4:10.54� � � � 4�
� � 6 Maclay� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 4:10.00� � � 4:14.76� � � � 3�
� � 7 Rickards� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 4:35.00� � � 4:18.39� � � � 2�
� � 8 Famu Drs� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 4:30.00� � � 4:26.27� � � � 1�
�
Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
� � � School� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Points
================================================================================
� 1 Maclay� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 9:35.00� � 10:04.78� � � 10�
� � 2 Leon� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 10:17.00� � 10:09.97� � � � 8�
� � 3 Godby� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 10:10.00� � 10:21.95� � � � 6�
� � 4 Florida High� 'A'� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 10:16.00� � 10:27.36� � � � 5�
�
Girls High Jump
==========================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� � � � � � � � � � � Points
==========================================================================================
� 1 Corbett, Dorian� � � � � � � � � � 11 Florida High� � � � � � � � 5-02.00� � � 4-10.00� � � � � 1.47m� � 10�
� � 2 Corbett, Brittany� � � � � � � � � 8 Florida High� � � � � � � � 5-00.00� � � 4-10.00� � � � � 1.47m� � � 8�
� � 3 Jinks, Danielle� � � � � � � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � � 4-10.00� � � 4-10.00� � � � � 1.47m� � � 6�
� � 4 Morse, Anna� � � � � � � � � � � � � � 09 Chiles� � � � � � � � � � � � � � 4-08.00� � � 4-08.00� � � � � 1.42m� � � 5�
� � 5 Poole, Lindsey� � � � � � � � � � � � 7 Maclay� � � � � � � � � � � � � � 4-06.00� � � 4-06.00� � � � � 1.37m� � � 3.5
� 5 Eubanks, Brooke� � � � � � � � � � 11 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 4-06.00� � � � � 1.37m� � � 3.5
� 7 Melton, Mykela� � � � � � � � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 4-06.00� � � � � 1.37m� � � 2�
� � 8 Kirton, Make-Im� � � � � � � � � � 10 Florida High� � � � � � � � 4-06.00� � � 4-04.00� � � � � 1.32m� � � 1�
� � 9 Evans-Jenkins, Azarya� � � � 09 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 4-02.00� � � � � 1.27m
�
Girls Pole Vault
==========================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� � � � � � � � � � � Points
==========================================================================================
� 1 Watts, Haley� � � � � � � � � � � � � 11 Chiles� � � � � � � � � � � � � 11-00.00� � 10-06.00� � � � � 3.20m� � 10�
� � 2 VanWinkle, Lillian� � � � � � � � 8 Maclay� � � � � � � � � � � � � 10-00.00� � � 9-06.00� � � � � 2.89m� � � 8�
� � 3 Palmer, Christine� � � � � � � � 10 Chiles� � � � � � � � � � � � � � 9-06.00� � � 9-00.00� � � � � 2.74m� � � 5.5
� 3 Mcmillian, Carter� � � � � � � � 11 Florida High� � � � � � � � 9-00.00� � � 9-00.00� � � � � 2.74m� � � 5.5
� 5 Mitroutzov, Sonya� � � � � � � � 12 Godby� � � � � � � � � � � � � � � 7-06.00� � � 8-06.00� � � � � 2.59m� � � 4�
� � 6 Harrison, Lindsey� � � � � � � � 10 Florida High� � � � � � � � 7-06.00� � � 7-06.00� � � � � 2.28m� � � 3�
� � 7 Hayes, Radiance� � � � � � � � � � 11 Florida High� � � � � � � � 7-00.00� � � 6-06.00� � � � � 1.98m� � � 1.5
� 7 Konyndyk, Megan� � � � � � � � � � 10 Lincoln� � � � � � � � � � � � � 6-06.00� � � 6-06.00� � � � � 1.98m� � � 1.5
Girls Long Jump
===============================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Wind� � � � � � � � � � Points
===============================================================================================
� 1 Gallaher, Ashton� � � � � � � � � 11 Chiles� � � � � � � � � � � � � 17-06.50� � 16-08.50� � NWI� � � � 5.09m� � 10�
� � 2 McQueen, Darrielle� � � � � � � � 8 North Florida Ch� � � 17-02.25� � 16-06.00� � NWI� � � � 5.02m� � � 8�
� � 3 McCorvey, Imoni� � � � � � � � � � 10 Maclay� � � � � � � � � � � � � 14-00.00� � 16-03.25� � NWI� � � � 4.95m� � � 6�
� � 4 Thomas, Sharzay� � � � � � � � � � 11 Godby� � � � � � � � � � � � � � 15-06.00� � 15-11.00� � NWI� � � � 4.85m� � � 5�
� � 5 Diggs, Briandra� � � � � � � � � � 11 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 15-06.25� � NWI� � � � 4.73m� � � 3.5
� 5 Diggs, Raven� � � � � � � � � � � � � 09 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 15-06.25� � NWI� � � � 4.73m� � � 3.5
� 7 Jeffery, Deja� � � � � � � � � � � � � 8 Florida High� � � � � � � 15-06.00� � 15-04.50� � NWI� � � � 4.68m� � � 2�
� � 8 Richardson, Tichina� � � � � � 09 Leon� � � � � � � � � � � � � � � 15-04.00� � 15-03.50� � NWI� � � � 4.66m� � � 1�
� � 9 Morgan, Jada� � � � � � � � � � � � � 09 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 14-05.50� � NWI� � � � 4.40m
� 10 Sheals, Marissa� � � � � � � � � � 09 Florida High� � � � � � � 13-10.00� � 14-00.50� � NWI� � � � 4.27m
� 11 Trueblood, Natasha� � � � � � � 09 Lincoln� � � � � � � � � � � � 14-01.00� � 14-00.00� � NWI� � � � 4.26m
� 12 Holifield, Bernicia� � � � � � 09 Godby� � � � � � � � � � � � � � 14-06.00� � 13-08.75� � NWI� � � � 4.18m
� 13 Melton, Mykela� � � � � � � � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � 14-05.00� � 12-11.50� � NWI� � � � 3.94m
� 14 Gilbert, Nliyah� � � � � � � � � � 09 Lincoln� � � � � � � � � � � � 11-11.75� � 12-11.00� � NWI� � � � 3.93m
�
Girls Triple Jump
===============================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� Wind� � � � � � � � � � Points
===============================================================================================
� 1 McQueen, Darrielle� � � � � � � � 8 North Florida Ch� � � 37-00.25� � 35-04.50� � NWI� � � 10.78m� � 10�
� � 2 McCorvey, Imoni� � � � � � � � � � 10 Maclay� � � � � � � � � � � � � 34-05.00� � 34-03.50� � NWI� � � 10.45m� � � 8�
� � 3 Garvin, Sarah� � � � � � � � � � � � 09 Maclay� � � � � � � � � � � � � 31-00.00� � 30-03.00� � NWI� � � � 9.22m� � � 6�
� � 4 Bennett, Brigette� � � � � � � � 11 Florida High� � � � � � � � � � � � � � � � � � 30-00.50� � NWI� � � � 9.15m� � � 5�
� � 5 Richardson, Tichina� � � � � � 09 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 29-05.00� � NWI� � � � 8.96m� � � 4�
� � 6 DeTorres, Ana� � � � � � � � � � � � 12 Florida High� � � � � � � 32-10.00� � 29-00.50� � NWI� � � � 8.85m� � � 3�
� � 7 Coates, Jessica� � � � � � � � � � 09 Maclay� � � � � � � � � � � � � 30-00.00� � 28-11.50� � NWI� � � � 8.82m� � � 2�
� � 8 Melton, Mykela� � � � � � � � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � 30-00.00� � 27-08.50� � NWI� � � � 8.44m� � � 0.5
� 8 Williams, Taylor� � � � � � � � � 10 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 27-08.50� � NWI� � � � 8.44m� � � 0.5
10 Gilbert, Nliyah� � � � � � � � � � 09 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 27-02.50� � NWI� � � � 8.29m
�
Girls Shot Put
==========================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� � � � � � � � � � � Points
==========================================================================================
� 1 Otway, Raven� � � � � � � � � � � � � 12 Chiles� � � � � � � � � � � � � 36-11.00� � 37-07.00� � � � 11.45m� � 10�
� � 2 Berrian, Jennifer� � � � � � � � 10 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 32-01.25� � � � � 9.78m� � � 8�
� � 3 Bryant, Orieana� � � � � � � � � � 09 Florida High� � � � � � � 27-05.00� � 29-11.75� � � � � 9.13m� � � 6�
� � 4 Holifield, Bernicia� � � � � � 09 Godby� � � � � � � � � � � � � � 34-07.00� � 29-09.25� � � � � 9.07m� � � 5�
� � 5 Ojo, Shade� � � � � � � � � � � � � � � 12 Florida High� � � � � � � 30-03.00� � 29-08.00� � � � � 9.04m� � � 4�
� � 6 Hutchins, Kystena� � � � � � � � 10 Lincoln� � � � � � � � � � � � 30-00.00� � 29-07.75� � � � � 9.03m� � � 3�
� � 7 Walker, Kahadijah� � � � � � � � 10 Lincoln� � � � � � � � � � � � 25-00.00� � 27-04.25� � � � � 8.33m� � � 2�
� � 8 Wallace, Aubri� � � � � � � � � � � 09 Lincoln� � � � � � � � � � � � 31-05.00� � 27-02.25� � � � � 8.28m� � � 1�
� � 9 West, Aeon� � � � � � � � � � � � � � � � 8 Florida High� � � � � � � 29-01.00� � 26-05.75� � � � � 8.07m
� 10 Leslie, Emilee� � � � � � � � � � � 09 Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 25-02.75� � � � � 7.68m
� 11 Bennett, Donielle� � � � � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 24-10.00� � � � � 7.56m
� 12 Hayes, Shantavia� � � � � � � � � 10 Chiles� � � � � � � � � � � � � 21-11.00� � 19-03.75� � � � � 5.88m
�
Girls Discus Throw
==========================================================================================
� � � Name� � � � � � � � � � � � � � � � � � � Year School� � � � � � � � � � � � � � � � � Seed� � � � Finals� � � � � � � � � � � Points
==========================================================================================
� 1 Otway, Raven� � � � � � � � � � � � � 12 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � 121-11� � � � 108-02� � � � 32.96m� � 10�
� � 2 Berrian, Jennifer� � � � � � � � 10 Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 90-01� � � � 27.45m� � � 8�
� � 3 Ojo, Shade� � � � � � � � � � � � � � � 12 Florida High� � � � � � � � � � 93-04� � 87-07.25� � � � 26.70m� � � 6�
� � 4 Harley, Ashley� � � � � � � � � � � 09 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � 56-05� � � � � 73-09� � � � 22.47m� � � 5�
� � 5 Hutchins, Kystena� � � � � � � � 10 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � 70-00� � 72-05.25� � � � 22.07m� � � 4�
� � 6 Stallworth, Jhori� � � � � � � � 11 Florida High� � � � � � � � � � 85-11� � 71-07.50� � � � 21.83m� � � 3�
� � 7 Hayes, Shantavia� � � � � � � � � 10 Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � 69-06� � 64-01.75� � � � 19.55m� � � 2�
� � 8 Davis, Shannon� � � � � � � � � � � 10 Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � 65-00� � 58-11.25� � � � 17.96m� � � 1�
� � 9 Bennett, Donielle� � � � � � � � 10 Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 58-08.50� � � � 17.89m
�
� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
� � � 1) Florida High� � � � � � � � � � � � � � 174� � � � � � � 2) Chiles� � � � � � � � � � � � � � � � � � � 103.50
� � � 3) Maclay� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 95.50� � � � 4) Lincoln� � � � � � � � � � � � � � � � � � � 68� �
� � � � 5) Godby� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 66.50� � � � 6) Leon� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 52.50
� � � 7) Rickards� � � � � � � � � � � � � � � � � � � 50� � � � � � � 8) North Florida Christian� � � 26� �
� � � � 9) FAMU DRS� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � 7� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � �